קצת על אילן עבודות אלומיניום וזכוכית

אילן עבודות אלומיניום וזכוכית הינה חברה המתמחה בתכנון, ייצור והתקנה של מערכות אלומיניום וזכוכית. ביד אומן יצירתית, איתנה ומלוטשת, אנו עומלים על יצירת פתרונות ייחודיים לכל לקוח, תוך שימת דגש על גימור ברמה הגבוהה ביותר, מפתרונות הצללה, גגות מבודדים הכוללים מערכות בידוד תרמיות תוך שמירה על חיסכון באנרגיה, סגירת סקיי לייט, סגירת פטיו, סגירת פטיו ועד הקמת מבנים מודולאריים בבניה קלה ומהירה, סגירות חורף למסעדות, בתי קפה, מועדוני ספורט, בתים פרטיים ומבני תעשייה.

פתרונות חכמים ומעשיים – השימוש באלומיניום ובזכוכית נחשב למתקדם ביותר כיום הן מבחינת איכות המוצרים וחוזקם והן בבחינת רמת הבידוד הטרמי שלהם, ההופכת אותם למוצר ידידותי לסביבה. שימוש באלומיניום וזכוכית מבטיח שמירה על איכות המוצר לאורך שנים רבות, ואף כולל אחריות מוצר למשך 10 שנים.

חופש עיצובי ומראה יוקרתי – כיום אין תחליף אמיתי למראה הייחודי שמציעים פרופילי האלומיניום ומשטחי הזכוכית. מתאים לשדרוג כל חלל, לרבות מרפסות, חדרי אמבטיה ושירותים, חדרי שינה ומגורים. בנוסף, אנו מעמידים לרשות לקוחותינו דגמי דלתות קו 0 וחלונות בעיצובים עוצרי נשימה.

מענה לכל עונה – השימוש בזכוכית ואלומיניום מבטיח התאמה מלאה לעונות השנה, עם אפשרויות רבות לסגירה ולפתיחה של חדרים באופן חלקי / מלא, פתרונות הצללה הכוללים פרגולות, מרפסות שמש, תריסים חשמליים, סגירות לקיץ ולחורף ועוד.

מאז הקמת החברה ב-1991, אנו באילן עבודות אלומיניום וזכוכית, חרטנו על דגלנו את איכות הייצור והשירות, וכן את איכות הקשר עם לקוחותינו גם אחרי שהבניה וההתקנה הסתיימו. נשמח לעמוד לרשותכם ולהציע גם לכם את הטוב ביותר שיש.

מפת הגעה

כתובת: בן צבי 36, ראשון לציון
טלפון: 0722-657-758
מייל: ilanalum@netvision.net.il

לפרטים ומידע נוסף צרו עמנו קשר

    0/5 (0 Reviews)
    0/5 (0 Reviews)